احداث مرکز انجمن فرهنگیان هنرمند جهرم

رئیس اداره‌ی آموزش و پرورش شهرستان جهرم گفت: خیر جهرمی با ساخت ساختمان مرکز انجمن فرهنگیان هنرمند، چهارمین تشکل مردم نهاد اداره آموزش و پرورش را فعال کرد .


به گزارش ایسنا منطقه‌ی فارس، عبدالله نورزاد، یكشنبه ۲۳ مهر در جمع خبرنگاران گفت: آقای قنبری از خیرین مجمع مدرسه‌یار این اداره، ۲ ماه قبل کار ساخت ساختمان مرکز انجمن فرهنگیان هنرمند را آغاز کرده است.
وی گفت: ساختمان این مرکز فرهنگی با ۶۵ درصد پیشرفت فیزیکی تا چند ماه آینده آماده‌ی بهره‌برداری خواهد بود .
نورزاد با اشاره به اینکه این ساختمان با ۴۰۰ مترمربع زیربنا، اتاق و کارگاه‌های هنری و سالن نگارخانه نمایشگاه دارد، افزود: انجمن فرهنگیان هنرمند جهرم در راستای الگوسازی برنامه‌های هنری برای دانش‌آموزان تشکیل شده است.
رئیس اداره‌ی آموزش و پرورش جهرم اضافه كرد: برای پیشبرد این هدف از پیشکسوتان فرهنگی و هنری اداره‌ی آموزش و پرورش به عنوان فعالان این عرصه در زمینه‌های خطاطی، نقاشی، تئاتر، موسیقی، هنرهای دستی و نمایشگاه‌های مختلف استفاده خواهیم کرد .
به گفته‌ی نورزاد این خیر جهرمی این انجمن با هفت عضو به صورت هیئت امنایی، اداره می‌شود .
گفتنی است، خیرین مدرسه‌یار- مؤسسه‌ی خیریه‌ی ناتف و انجمن پیشکسوتان فرهنگی، سه تشکل مردم‌نهاد اداره‌ی آموزش و پرورش جهرم هستند که با تشکیل انجمن فرهنگیان هنرمند شمار این تشکل‌ها به چهار تشکل مردم‌نهاد می‌رسد .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.